|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
oddajcie mi mój temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,291 |
no wlasnie! ten temat byl naprawde super! nie rozumiem dlaczego ktorys z modow go zamknal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,401 |
Mi też temat bardzo się podobał. Nie wiem dlaczego go zamknięto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Od takiech rzeczy są tematy "śmieszne" i "ciekawostki"...jesli ktos sie chce podzielic spostrzezeniami to niech założy strone w necie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 410 |
A, teraz rozumiem...myślałem, że wam temat zniknął...a tak nie można nic dopisywać...ale nie było tam rewelacji...więc nie wiem dlaczego wam żal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 410
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2004
Posty: 410 |
PS. Ale sonda zajebista <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Nie ważne czy było tam coś ciekawego, czy nie ten dział jest przeznaczony do tematów różnego rodzaju, nie pisałem w tym temacie żadnych konsolidarnych, czy też bulewrsujących, perwersyjnych uwag, były tam tylko moje przemyslenia, kulturalne przemysslenia, więc dlaczego został zamkniety.Przecierz w tym dziale istnieją bardziej nie tyle idiotyczne ile percepcyjne tematy, a mimo to nie są zamykane. Osobę, człowieka który dokanał tego tragicznego czunu proszę oi krotkie wyjaśnienie swego postępowania.
Z poważaniem: Ma(j)ster
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
TO I OWO "wszystko inne to co chcecie"
Należy zmienić na:
To I OWO "wszystko inne to co chcą moderatorzy"
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Ogromne podziękowania dla Lokusa i Stacha za słowa wsparcia.
ps. Macie u mnie chłopaki kielicha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oficjalny Katolicki Regulamin Odbywania Stosunków Płciowych Celem niniejszego "Regulaminu" ma być uporządkowanie często sprzecznych informacji o stosunkach płciowych, docierających do wiernych za pośrednictwem różnorakich środków przekazu. Kościół zdaje sobie sprawę ze szkodliwego wpływu, jaki wywierają na wiernych takie - z gruntu fałszywe i niezgodne z prawem kanonicznym oraz Dekalogiem - informacje, szczególnie te rozpowszechniane przez antychrystów mieniących się lekarzami. Dlatego postanowiono zwołać specjalny Kongres Lekarzy Katolickich, wynikiem pracy którego jest prezentowany zbiór wskazówek i porad dla początkujących oraz zaawansowanych katolików chcących odbyć stosunek płciowy nie narażając się przy tym na wieczne potępienie Wprawdzie - co trudno ukryć - sama istota stosunku płciowego powoduje ryzyko zgrzeszenia nawet przy próbie jego odbycia, lecz odrobina dobrej woli i stosowanie się do wskazówek zawartych w "Regulaminie" pozwala uniknąć grzechu śmiertelnego i tym samym zapewnia miejsce w Raju po krótkim okresie przebywania w Czyśćcu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2002
Posty: 3,428 |
teżjestem za przywróceniem tematu, tekst o dresiarzach był naprawdę niezły. zastanawiam sie tylko czym są 'konsolidarne uwagi'? bo tego słowa nie znam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 251 |
Oddajcie majsterow temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to byl super temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
Po
1) ja go zamknalem
2) zostawilbym go, gdyby zalozyciel nie spamowal co 5 minut posta 1 po 2 bo juz byly glupsze tematy
3) dziwie sie ze w ogole masz czelnosc sie jeszcze upominac a ze strony tych, ktorzy sie tu wypowiedzieli i "popieraja" tego typu zachowanie traktuje to jako zart bo inaczej wytlumaczyc sie tego nie da
4) Tak w ogole to jesli chcesz sobie przemyslenia pisac to zaloz sobie www albo bloga albo jeszcze cos innego - to wlasnie od tego jest
5) to na tyle, jesli "pokrzywdzony" ma jeszcze jakeis watpliwosci to na priv i bez kolejnych tematow.
The End
|
|
|
Link skopiowany do schowka